جلسه تسهیلات ارزان قیمت اشتغال و سرمایه گذاری روستاییان دربخش خرانق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق مجتبی خالصی در نشستی به تشریح چگونگی استفاده از تسهیلات ارزان قیمت ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در بخش خرانق پرداخت
"مهندس مجتبی خالصی" در ابتدای این نشست با اشاره به خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری به ویژه برای روستاییان استفاده مناسب از ظرفیتها و خدمات ارائه شده را گامی در جهت ایجاد سرمایه گذاری و اشتغال پایدار در روستاها دانست.
"مهندس خالصی" اولویت ارائه تسهیلات را با طرح ها و پروژه های نیمه تمام دانست و گفت: اولویت با طرح هاییست که بخشی از آن انجام گرفته و یا در آستانه تکمیل است و با این کار بازدهی طرح های مزکور زودتر و ایجاد اشتغال سریعتر انجام خواهد شد.
بخشدار خرانق افزود: انتظار می رود که هر روستا باحداقل 3 طرح شاخص اعلام آمادگی کرده و با همکاری بخشداری، جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی مراحل ابتدایی و اداری این طرح ها انجام و با ارائه تسهیلات زمینه ایجاد اشتغال برای مردم به ویژه روستاییان فراهم گردد.

"خالصی" در ادامه به تشکیل کمیته اشتغال روستایی بخش خرانق اشاره کرد و افزود:با تشکیل این کمیته بررسی و راهنمایی برای افراد متقاضی سرمایه گذاری در بخش خرانق تسهیل خواهد شد و طرح های ارائه شده به صورت تخصصی کارشناسی و ارائه خواهد گردید.
در ادامه این نشست که با حضور بخشدار خرانق، معاون فنی اداره جهاد کشاورزی ، تعدادی از سرمایه گذاران و روسای شوراهای اسلامی بخش خرانق  برگزار می شد مهندس حسینی پور به تشریح کامل این طرح پرداخت و به سوالات ارائه شده پاسخ داد.
شنبه 6 آبان 1396 | بازدید : 156