جشنواره دو روزه خانواده سالم و شاد اردکان در خرانق برگزار شد

جشنواره دو روزه خانواده سالم و شاد با همکاری  اداره بهزیستی اردکان، بخشداری خرانق و موسسه خیریه امام زمان (عج) اردکان در محل کاروانسرای شاه عباسی خرانق برگزارشد .
به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق  دکتر«امیرولی عضدزاده » در حاشیه برگزاری جشنواره خانواده سالم و شاد در خرانق،‌اظهار کرد: ایجاد نشاط در جامعه نیازمند توسعه خدمات اجتماعی و سرمایه‌گذاری بر روی بنیان خانواده است .
وی افزود:  گسترش آموزش مهارت های زندگی در راستای بهداشت روان، بهبود روابط اعضای خانواده ها و کاهش اضطراب نیز در ایجاد نشاط در جامعه موثر است .
رییس بهزیستی اردکان شاد زیستن را از پایه‌های رضایتمندی و افزایش کیفیت زندگی افراد جامعه برشمرد و گفت: بالا بردن میزان رضایتمندی جامعه هدف سازمان بهزیستی است که به منظور ایجاد نشاط  نیازمند توانمند سازی جامعه هستیم .
این مقام مسئول با اشاره به این‌که، در این مراسم برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از سوی هنرمندان شهرستان اجرا شد، تصریح کرد: دراین جشنواره زنان سرپرست خانوار بهزیستی اردکان توانمندی‌های خود را در رشته‌های مختلف هنری و صنایع دستی از قبیل: قالی بافی، حوله بافی، سبد بافی و صنایع دستی،  پوشاک و غذاهای سنتی به نمایش گذاشتند
شنبه 26 اسفند 1396 | بازدید : 160