تعویض و نوسازی شبکه ی آب روستای خرانق ظرف چندروز آینده

 به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق ، "عیدانی" در خاتمه جلسه هماهنگی حفاری های بخش خرانق که صبح امروز باحضورروساو نمایندگان ادارات آبفار، مخابرات، بنیاد مسکن ،راه وشهرسازی، برق شهرستان اردکان و دهیارو رییس شورای خرانق برگزار شد ؛ از تعویض و نوسازی شبکه آبرسانی به روستای خرانق خبرداد.
سرپرست بخشداری خرانق ضمن سپاس از پیگیریهای صورت گرفته برای انجام این پروژه با اشاره به فرسودگی شبکه ی آب روستا و قطعی مکرر آب بدلیل مستهلک شدن شبکه موجودتصریح کرد: با اتمام این پروژه ظرف دوماهه ی آینده بخش بزرگی از مشکل قطعی های آب درمرکز بخش خرانق مرتفع خواهد شد.
"عیدانی"بامدنظر قراردادن موضوع حفاری که درجریان این پروژه صورت می گیرد با ارائه تذکرات لازم در زمینه تسریع و دقت در اجرای کار نکاتی را به پیمانکار پروژه متذکر گردید.
"دهقانی" رئیس آبفار اردکان هدف از اجرای این پروژه را جلب رضایت ساکنین روستا و ممانعت از قطعی مکرر آب درجریان ترکیدگی لوله عنوان نمود و خواستار همکاری هرچه ببشتر مردم برای انجام این طرح اثربخش گردید.
وی افزود، صبرو حوصله ساکنان روستا برای اجرای صحیح و فنی این پروژه از نکات حائز اهمیت خواهد بود ضمن اینکه پیمانکار درخصوص اطلاع رسانی به مردم و اجرا طبق زمان بندی مربوطه توجیه گردیده است.
هماهنگی در انجام حفاری باهدف عدم بروز خسارت در بخشهای مخابرات، برق و...از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.
درخاتمه این جلسه مذاکرات و بازدیدی در زمینه امکان سنجی در راستای ایجادشبکه ی جدید آب شیرین درروستای خرانق صورت گرفت.
دوشنبه 28 خرداد 1397 | بازدید : 112