تیغ زنی،اصلاح و مرمت بیش از 500 کیلومتر از جاده های روستایی بخش خرانق

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق،به دنبال بارشهای اخیر وخرابیهای به وجود آمده بر اثر سیل در راههای مواصلاتی روستاهای بخش خرانق،تیغ زنی،اصلاح و مرمت این مسیرها با همکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردکان و خرانق به پایان رسید.
"جاوید عیدانی" سرپرست بخشداری خرانق،مشکلات به وجود آمده بر اثر سیل های اخیر را با توجه به پراکندگی جغرافیایی روستاها و گستردگی بخش قابل توجه ارزیابی کردو گفت:با توجه به تعداد زیاد روستاها و پراکندگی آنها،مسیرهای صعب‌العبور و گستردگی بخش،مشکلات در جهت اصلاح و تیغ زنی جاده ها دوچندان، اما با تلاش و همکاری ادارات مرتبط در شهرستان و بخش این مشکلات مرتفع و همه مسیرهای آسیب دیده بخش تیغ زنی و اصلاح شده است.
"عیدانی"،سطح تیغ زنی و اصلاح معابر عمومی بخش خرانق را قابل توجه دانست و افزود:بیش از 500 کیلومتر از جاده های بخش خرانق تیغ زنی شده است و مشکل تردد و عبور و مرور روستاییان به صورت کامل مرتفع گردیده است.
سرپرست بخشداری خرانق،کمبود ماشین آلات راهسازی و عدم وجود اعتبارات لازم را از مهمترین مشکلات در حوزه راهسازی در بخش خرانق شهرستان اردکان دانست و خواستار نگاه ویژه مسئولان به این بخش محروم شد.
در این راستا روز گذشته عیدانی درملاقات با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای از تلاشهای مهندس هاتفی رئیس راه خرانق و مهندس صالح رییس اداره راه اردکان با اهدای تقدیرنامه تشکر کرد.
بیان مشکلات بلوار رباط، آسفالت ورودی انجیرآوند، درخواست رفع نواقص جاده ای و...از دیگر موضوعات مطرح شده در این ملاقات بود.
شنبه 2 تیر 1397 | بازدید : 110