دومین جلسه هم اندیشی روسای شوراهای بخش خرانق ، دهیاران و بخشدار خرانق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق، دومین جلسه هم اندیشی روسای شوراها، دهیاران و سرپرست بخشداری خرانق با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اردکان و نماینده اداره منابع طبیعی بخش خرانق با موضوع رفع اختلاف اراضی بنیاد مسکن و منابع طبیعی در محل بخشداری خرانق برگزار شد.
در این نشست جاوید عیدانی یکی از مهمترین موضوعات و مشکلات بخش وسیع خرانق را در حوزه ساخت و ساز روستایی و واگذاری اراضی در روستاها دانست و بر چگونگی رفع مشکلات موجود با همکاری شوراها، دهیاران و ادارات مرتبط تاکید کرد.
سرپرست بخشداری خرانق موضوع اختلاف اراضی و تعیین نوع مالکیت زمین در روستاها میان  بنیاد مسکن و منابع طبیعی را یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در چگونگی تامین زیرساختهای لازم برای ساخت و ساز در روستاها خواند و خواستار رفع اصولی و اتخاذ تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز مشکلات بعدی دانست .
"عیدانی" در ادامه به تهیه سند راهبردی بخش خرانق اشاره کرد و افزود: با همکاری متخصصان و به صورت کاملا علمی در صدد تهیه سند جامع راهبردی بخش خرانق هستیم و با همیاری شوراها و دهیاران در آینده ای نزدیک با روشی کاملا علمی و تخصصی مشکلات روستاها را تا حدودی مرتفع و با برنامه ریزی از پیش تعیین شده در جهت ارتقای جایگاه روستاها خواهیم کوشید.
در پایان این نشست با توجه به نزدیک شدن به روز دهیار با حضور دهیاران و روسای شوراهای اسلامی تصمیماتی در خصوص چگونگی گرامیداشت این روز اتخاذ شد.
سه شنبه 12 تیر 1397 | بازدید : 130