جلسه هم اندیشی پیرامون مشکلات روستای رباط پشت بادام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق، جلسه هم اندیشی پیرامون مشکلات روستای رباط پشت بادام با حضور سرپرست بخشداری خرانق، رئیس اداره منابع طبیعی اردکان و نمایندگان اداره میراث فرهنگی و ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی و دهیار رباط پشت بادام در محل دفتر شورای اسلامی روستای رباط برگزار شد.
در این نشست "جاوید عیدانی" ضمن تقدیر از حضور مدیران و نمایندگان ادارات در بخش خرانق و روستای رباط پشت بادام با تاکید بر لزوم توجه ویژه به روستاها به خصوص روستاهای محروم همکاری و تعامل سازنده را عاملی مهم در جهت رفع موانع و مشکلات موجود در روستاها دانست و خواستار ادامه اینگونه همکاری ها از سوی ادارات مرکز شهرستان شد.
سرپرست بخشداری خرانق، در ادامه یکی از اصلی ترین مشکلات روستای رباط پشت بادام را در حوزه ی زمین برشمرد و خواستار رفع موانع موجود درراستای واگذاری اراضی به روستاییان و تامین زیرساختهای لازم در جهت ساخت و سازهای جدید شد.
در پایان این نشست نیز رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان اردکان و نمایندگان ادارات نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و در جهت رفع مشکلات روستاها در حوزه های تحت اختیار خود قول مساعد همکاری دادند.
جانمایی زمین جهت احداث ورزشگاه چمن مصنوعی، بازدید از کاروانسرای روستای رباط پشت بادام ورسیدگی به مشکل نانوایی روستا از دیگر برنامه های سرپرست بخشداری درروستای رباط پشت بادام بود.
پنج شنبه 14 تیر 1397 | بازدید : 122