اولین نشست کمیته مناسب سازی فضای روستایی و شهر دوستدار سالمند بخش خرانق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق، اولین نشست کمیته مناسب سازی فضای روستایی و شهر دوستدار سالمند بخش خرانق با حضور رئیس سازمان بهزیستی، نماینده اداره ورزش و جوانان اردکان و دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش خرانق در محل بخشداری برگزار شد.
"جاوید عیدانی" در ابتدای این نشست ضمن تقدیر از حضور روسای ادارات و نمایندگان ادارات شهرستان در بخش محروم خرانق و توجه به مناطق محروم ، حضور مسئولین در روستاها را دلگرمی برای روستاییان دانست و گفت: اقدامات صورت گرفته در سازمان بهزیستی شهرستان اردکان ارزشمند و نشانه عملگرایی مجموعه بهزیستی شهرستان است .
بخشدار خرانق، شور و نشاط اجتماعی و تقویت آن به ویژه در بین سالمندان را یکی از اصول مهم در جهت ایجاد آرامش و امید میان آنها  دانست و بر لزوم ایجاد بسترهای مناسب برای رفاه حال همه شهروندان تاکید کرد.
"عیدانی" زندگی با شرایط مناسب را حق همه ی شهروندان دانست و خواستار ایجاد شرایط لازم برای برخورداری همه مردم از امکانات موجود در شهرها و روستاها شد.
در ادامه این نشست "دکتر عضد زاده" با تشکر از بخشدار خرانق در تشکیل این نشست ضرورت توجه ویژه به  مشکلات سالمندان و افراد کم توان جسمی را امری ضروری دانست و به الزامات قانونی دولت جهت مناسب سازی فضای شهری و روستایی تاکید کرد.
رئیس بهزیستی شهرستان اردکان در ادامه به کسب رتبه مناسب شهرستان در سطح کشور در حوزه مناسب سازی فضای شهری و روستایی اشاره کرد و خواستار اجرای قوانین و شرایط مناسب سازی محیط های روستایی در اجرای طرح های عمرانی  روستایی شد.
در پایان این نشست دهیاران و روسای شوراهای اسلامی بخش خرانق با بیان نقطه نظرات خود بر همکاری همه جانبه با بخشداری و سازمان بهزیستی در جهت مناسب سازی فضای روستایی تاکید کردند.
دوشنبه 15 مرداد 1397 | بازدید : 120