جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش خرانق با حضور اعضای شورای شهرستان اردکان در روستای درند برگزار شد

با حضور اعضای شورای شهرستان اردکان وجمعی از روسای ادارات اردکان جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش خرانق در روستای درند برگزار شد اعضای شورای شهرستان اردکان با حضور در بخش خرانق،ضمن بازدید از اقدامات صورت گرفته عمرانی در این بخش در جلسه بررسی مشکلات روستاهای بخش شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق،به منظور بررسی مشکلات روستاهای بخش خرانق،جلسه ای با حضور رؤسای ادارات جهادکشاورزی،بنیاد مسکن ،آبفا روستایی، آب منطقه‌ای،نماینده منابع طبیعی و اعضای شورای شهرستان اردکان و روسا و دهیاران روستاهای خرانق،درند و مزرعه میرهادر روستای درند برگزار شد.
در ابتدای این نشست بخشدار خرانق،ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ماه محرم از حضور رؤسای ادارات در روستای درند و بخش خرانق تقدیر و بر ضرورت رفع مشکلات روستاییان بخش محروم خرانق تاکید کرد.
جاوید عیدانی با اشاره به مشکلات موجود در روستاها،حضور رؤسای ادارات و مسئولین در روستاها را عاملی مهم جهت آشنایی و لمس مشکلات روستاییان دانست و گفت: عمده مشکلات روستاییان در بخش خرانق به واسطه جغرافیای منطقه در حوزه اراضی منابع طبیعی،اراضی واگذاری بنیادمسکن، محدوده زمین های کشاورزی ومشخصامشکل آب دانست و خواستار نگاه ویژه مسئولان و مدیران اجرایی به این بخش شد.
در ادامه این نشست رؤسای ادارات بنیادمسکن، آب منطقه ای، جهادکشاورزی، آبفار ونماینده منابع طبیعی حاضردرجلسه ضمن شنیدن مشکلات روستاییان بر تلاش در جهت رفع موانع موجود وموضوعات مطرح شده خصوصا درزمینه اراضی روستایی و چگونگی اجرای طرح های توسعه روستایی، قول مساعدت وهمکاری دادند.
بازدید از روستاهای درند،خرانق،مزرعه آقا و سنگرد آخرین بخش از سفر اعضای شورای شهرستان اردکان به بخش خرانق بود.
پنج شنبه 22 شهریور 1397 | بازدید : 112