کتاب منشا تحولات فرهنگی و اجتماعی در روستاها و شهرهاست

کتاب منشا تحولات فرهنگی و اجتماعی در روستاها و شهرهاست
به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اردکان درچهارمین نشست توسعه بخش خرانق که باحضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش خرانق برگزار شد با مدنظر قرار دادن اهداف و برنامه های جشنواره روستاهای دوستدار کتاب به اولویت برنامه های فرهنگی در شرایط کنونی در روستاهای بخش خرانق اشاره کرد و افزود: برای تحول درحوزه فرهنگ و اندیشه نباید نقش تاثیرگزار کتاب را نادیده گرفت.
کرمانیان افزود: بسیاری از ناهنجاریها و ایجاد توسعه نامتوازن ناشی از پایین بودن سرانه مطالعه است که متاسفانه با ظهور و بروز فضاهای مجازی روزبروز شاهد فاصله گرفتن از شیوه صحیح مطالعه و خلا کتاب در زندگی روزمره هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد اجرای طرح های متنوع و بکارگیری عنصر خلاقیت در جشنواره روستاهای دوستدارکتاب بتواند قدم مثبتی برای فقدانهای ایجاد شده در حوزه انس باکتاب و مطالعه بردارد.
گفتنی ست این جلسه به دعوت بخشدارخرانق با دو دستورکار جشنواره روستاهای دوستدارکتاب ومعرفی تسهیلات اشتغال زا برای اقشار آسیب پذیر برگزار شد.
روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته امداد در این جلسه حضورداشته وبه سئوالات و ابهامات مطرح شده در زمینه دستورجلسه پاسخ دادند.
سه شنبه 10 مهر 1397 | بازدید : 124