اصلاح نقاط حادثه خیز جاده ای در اولویت فعالیتهای ادارت مرتبط در بخش خرانق خواهد بود

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق، جلسه ستاد ایمن سازی مسیرهای روستایی ویژه زمستان بخش خرانق با حضور دهیاران مسئولان نمایندگیهای ادارات بخش خرانق و پلیس راه یزد طبس در محل بخشداری خرانق برگزار شد.
"جاوید عیدانی بخشدار خرانق" ، در ابتدای این نشست با تبریک میلاد پیامبر خاتم(ص) و هفته وحدت با اشاره به فرارسیدن 30 آبان ماه روز شهرستان اردکان به سالروز ورود امام رضا(ع) در بخش خرانق اشاره کرد و از برگزاری مراسم ویژه این روز در روستای خرانق و رباط پشت بادام خبر داد.
"عیدانی" در ادامه با اشاره به نزدیک شدن فصل زمستان و بروز سرما به مخاطرات جاده ای در این فصل اشاره کرد و گفت: قرارگرفتن در مسیر طریق الرضا(ع) و میزبانی از زوار امام رضا(ع) موهبتی است که نصیب اهالی بخش خرانق شده و رفع موانع موجود در حوزه راههای این بخش در جهت کاهش حوادث جاده ای از مهمترین اولویتهای این بخشداری خواهد بود.
بخشدار خرانق در ادامه به بررسی مشکلات حوزه راههای بخش خرانق پرداخت و افزود: همکاری ادارات و مشخص کردن نقاط حادثه خیز در جهت جلوگیری از بروز حوادث باید در اولویت کارهای ادارات قرار گیرد و امیدواریم با تلاش و جدیت همه نهادهای امدادی، خدماتی ، انتظامی و با همکاری دهیاران بخش در رفع موانع و اصلاح نقاط حادثه خیز شاهد سفرهای بی خطری برای هم میهنان عزیز باشیم.
در پایان روسای ادارات و نمایندگیهای مستقر در بخش خرانق ضمن تشکر از تشکیل این نشست به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.
پنج شنبه 1 آذر 1397 | بازدید : 63