نمایشگاه توانمندیهای روستایییان رباط پشت بادام برگزار شد

همزمان با ایام نوروز و آغاز سال نو

نمایشگاه توانمندیهای روستایییان رباط پشت بادام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بخشداری خرانق همزمان با آغاز سال نو و نوروز باستانی نمایشگاه توانمندیهای روستاییان رباط پشت بادام بخش خرانق شهرستان اردکان با هدف معرفی پتانسیلها و ظرفیتهای موجود روستایی در زمینه های صنایع دستی، محصولات کشاورزی و لبنی و جاذبه های گردشگری در محل حسینیه قدیم روستای رباط پشت بادام برگزار شد.

"جاوید عیدانی اصل" در بازدید از این نمایشگاه توجه به ظرفیتها و پتانسیلهای موجود در هر روستا و معرفی به گردشگران به ویژه در ایام نوروز را بسیار مهم ارزیابی کرد و ارائه محصولات روستایی ، غذاهای سنتی و جذب گردشگر را مهمترین عامل در جهت رونق اقتصادی و ایجاد نشاط در روستاها برشمرد.

بخشدار خرانق ضمن بازدید از نمایشگاه صنایع دستی و محل اسکان گردشگران نوروزی در مدارس روستای رباط پشت بادام بر ضرورت تداوم اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در روستاها تاکید و از غرفه داران و برگزار کنندگان این نمایشگاه با تقدیم هدایایی تجلیل کرد.

 

برگزاری کلاسهای فرهنگی هنری و آموزشی، جنگ شادی ، اجرای مسابقات ورزشی ، شتر سواری و آشنایی با سنتهای روستایی و پذیرایی از گردشگران و مسافران نوروزی بخش دیگری از برنامه های پیش بینی شده برای گردشگران و مسافران نوروزی در روستای رباط پشت بادام است.

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا پایان تعطیلات نوروزی برای بازدید عموم به ویژه گردشگران و مسافران نوروزی در محل حسینیه قدیم و کاروانسرای تاریخی روستای رباط پشت بادام دایر است.

چهارشنبه 7 فروردین 1398 | بازدید : 51